Owijki zewnętrzne

Ultra Grip

ULTRA GRIP

Profesjonalna, najlepiej sprzedająca się owijka zewnętrzna typu mokrego. Bardzo lepka, cienka i niezwykle wytrzymała. Zapewnia wyśmienity chwyt rakiety i perfekcyjne wchłanianie. Idealna zarówno do tenisa jak i squasha czy badmintona. Grubość 0,5 mm.

Dostępne kolory: biały, czarny, niebieski, czerwony, żółty, pomarańczowy, malinowy, różowy, fioletowy, zielony, granatowy. Opakowanie: 3szt.

 

Neo Quick

Neo

Profesjonalna, owijka zewnętrzna zaprojektowana dla wszystkich zawodników szukających komfortu przy jednoczesnej doskonałej absorpcji potu i jego szybkim odparowywaniu. To zaopatrzona w otwory odmiana najlepiej sprzedającej się na rynku owijki Toalson Ultra grip. Grubość 0,5 mm.

Dostępne kolory: biały, czarny, bordowy, błękitny. Opakowanie: 3szt.

 

Power Grip

POWER GRIP

Niezwykle popularna, profesjonalna owijka zewnętrzna typu mokrego o zwiększonej grubości. Zapewnia wyśmienite wchłanianie potu, ekstra miękkość, komfortowe czucie i nieporównywalną trwałość. Idealna dla wszystkich, którzy potrzebują zwiększyć grubość rączki rakiety. Doskonale sprawdza się w squashu i badmintonie. Grubość 0,7 mm.

Dostępne kolory: biały, czarny, seledynowy, czerwony, zielony, pomarańczowy, żółty. Opakowanie: 3szt.

 

Owijki bazowe

Ecotech Grip


Klasyczna lepka owijka bazowa o grubości 1,75 mm. Charakteryzuje się dobrą absorpcją potu i maksymalnym trzymaniem w dłoni.

Dostępne kolory: czarny. Opakowanie: 1szt.

 

Biotech Grip


Lepka owijka bazowa o grubości 2,00 mm. Charakteryzuje się wyśmienitą absorpcją, dobra amortyzacją, komfortem i tłumieniem drgań.

Dostępne kolory: czarny. Opakowanie: 1szt.

Volcanic Grip


Owijka bazowa z dodatkowym szwem, charakteryzująca się wyśmienitą absorpcją i maksymalnym trzymaniem w dłoni. Jedna z najbardziej wytrzymałych owijek dostępnych na naszym rynku. Jej grubość bez szwa to 2,00 mm, a ze szwem 3,25 mm.

Dostępne kolory: czarny. Opakowanie: 1szt.

Ceny poszczególnych modeli są dostępne w naszym katalogu produktów.

 
©2013 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl