Pomoce trenerskie Toalson

Marka Toalson oferuje profesjonale pomoce trenerskie, które są rekomendowane przez Svena Groenevelda, byłego tenisistę i trenera Marii Szarapowej. Szkoleniowiec od 2015 roku jest ambasadorem marki Toalson. - To profejsonalne narzędzia trenerskie, których w swojej pracy powinien używać każdy trener - przyznaje Sven Groeneveld. 

RAKIETA SWEET AREA 320 G


 

Rakieta przeznaczona do ćwieczanie centrycznych uderzeń. Sprzęt doskonale sprawdza się podczas treningów mających na celu doskonalenie punktu uderzenia piłki. Rakieta o wadze 320 g przeznaczona dla graczy na bardziej zaawansowanym poziomie. 

Główka: 60 cali
Długość: 27 cali
Waga: 320 g

RAKIETA SWEET AREA 280 G


 

Rakieta przeznaczona do ćwieczanie centrycznych uderzeń. Sprzęt doskonale sprawdza się podczas treningów mających na celu doskonalenie punktu uderzenia piłki. Rakieta o wadze 280 g polecana jest do treningów z zawodnikami na mniej zaawansowanym poziomie oraz słabszymi fizycznie graczami. 

Główka: 60 cali
Długość: 27 cali
Waga: 320 g

RAKIETA POWER SWING 500 G


 

Seria rakiet Power Swing została stworzona z myślą o treningach przyspieszenia ręki oraz stabilizacji ruchu przez trening pamięci mięśniowej. Rakieta Power Swing jest również dobrym narzędziem do wspomagania rozgrzewki. Wersja rakiety o wadze 500 g. 

Główka: 100 cali
Długość: 27 cali
Waga: 500 g

RAKIETA POWER SWING 400 G


 

Seria rakiet Power Swing została stworzona z myślą o treningach przyspieszenia ręki oraz stabilizacji ruchu przez trening pamięci mięśniowej. Rakieta Power Swing jest również dobrym narzędziem do wspomagania rozgrzewki. Wersja rakiety o wadze 400 g. 

Główka: 100 cali
Długość: 27 cali
Waga: 400 g

Ceny poszczególnych modeli są dostępne w naszym katalogu produktów.
©2013 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl